Knowles LRW0805WS3N9GG001E
WireWound Inductors, 0805, 3.9nH±0.3nH, 600mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
IHS
Datasheet1 페이지1년 전
RFMW
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 3.9NH 600MA 60MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 600MA 60 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0805, 3.9nH,±0.3