Knowles LRW0805WJR22GG001E
WireWound Inductors, 0805, 220nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
IHS
Datasheet1 페이지1년 전
RFMW
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 220NH 400MA 1 OHM SMD
INDUCTOR RF WW, 220NH, 5%, 0805; Inductance: 220nH; Product Range: -; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1ohm; Inductance Tolerance: