Knowles LRW0603WJR15GG001E
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
RFMW
element14 APAC
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 150NH 280MA 920MOHM SM
FIXED IND 150NH 280MA 920 MOHM
Wirewound Inductors, 0603, 150Nh±5%, 280Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0603WJR15GG001E
INDUCTOR RF WW, 150NH, 5%, 0603; Inductance: 150nH; Product Range: L-14W Series; DC Current Rating: 280mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.92ohm; Inducta