Knowles LRW0603WC5N1GG001E
WireWound Inductors, 0603, 5.1nH±0.2nH, 700mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
IHS
Datasheet1 페이지1년 전
RFMW
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 3.9216%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 5.1NH 700MA 110MOHM SM
FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM