Knowles LRW0402WJ7N5GG001T
WireWound Inductors, 0402, 7.5nH±5%, 680mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
RFMW
Farnell
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 7.5NH 680MA 104MOHM SM
FIXED IND 7.5NH 680MA 104 MOHM
INDUCTOR RF WW, 7.5NH, 5%, 0402; Inductance: 7.5nH; Product Range: -; DC Current Rating: 680mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.104ohm; Inductance Tolera