Knowles LRW0402WJ3N9GG001T
WireWound Inductors, 0402, 3.9nH±5%, 840mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
RFMW
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+103%
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 840MA 66 MOHM
RF WWI, 0402, 3.9nH,±5%