Knowles LRC0201BJ6N8GV001T
Ceramic Inductor, 0201, 6.8nH±5%, 250mA, Ni/Sn (RoHS), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape
RFMW
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.64%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
FIXED IND 6.8NH 250MA 700MOHM SM
FIXED IND 6.8NH 250MA 700 MOHM