Knowles EMDF101W104M1GV001E
EMI Filters, 1210, X7R, 100V, 0.10µF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-18.10%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 100V 1210
MLCC X2Y 1210 .1UF 100V X7R