Knowles EMCT500W223M1GV001E
EMI Filters, 0805, X7R, 50V, 0.022µF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.89%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
0805 X2Y CAP 0.022uF 50V 20% X7R
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V