Knowles 7100BP18A1400001E
Band Pass Filter, 1 Section(s) Min, 1 Section(s) Max, 7100MHz
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Newark7100BP18A1400001E060K
Utech Electronics7100BP18A1400001E060K
9h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FILTER RF BANDPASS
Band Pass Filters, 1306, 6400-7800Mhz, 3W, 1.8Db, Ni/Sn (Rohs), 7.1Ghz Uwb Band-Pass Filter, Smd, Eia 1206, Marquardt *preliminary Datasheet*, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology 7100BP18A1400001E