Knowles 3350BP39A0500001E
Band Pass Filters, 1008, 3100-3600MHz, 0.5W, 2.0dB, Ag/Pt (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Production
가격 및 재고
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RF FILTER BAND PASS 3.35GHZ 1008