JKL 6S6-120V-DCB
Lamp Incand RS-6 Dbl Bayo 120V
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
S-6 Midget Screw Incandescent Lamp C-7A 1500 Hours
LAMP INCAND RS-6 DBL BAYO 145V
LAMP INCAND RS-6 CANDELABRA 145V
CML Innovative Technologies120PSB
INCANDESCENT LAMP T-2 PSB 120V 25MA, 5.000H
CML Innovative Technologies8-3995
INCANDESCENT LAMP T10X30MM BA9S 130V 20MA, 2.000H
설명
LAMP INCAND RS-6 DBL BAYO 120V