JAE Electronics WR-120P-HF-HD-A1E
Conn, Rect, Board to Board, Pcb Plug, 120 Cont, SMT, Wr Series, 0.5MM Pin-spng, Right
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Mezzanine Connector, Ground Plane, Receptacle, 0.5 mm, 2 Rows, 120 Contacts, Surface Mount
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Q Strip High-Speed Ground Plane Terminal Strip
Slimstack Board-To-Board Connector 0.635Mm Pitch Rohs Compliant: Yes |Molex 52885-1274
Molex 53647-1274 Board To Board & Mezzanine Connectors .635 Header Surface Mnt 120 Circuit,
Board To Board & Mezzanine Connectors .635 Receptacle Surface Mnt120 Ckt
설명
Conn Board to Board PL 120 POS 0.5mm Solder RA Side Entry SMD
Board to Board & Mezzanine Connectors .5mm 120P PIN RIGHT ANGLE
Board Connector, 120 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.02 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator
0.5mm 2 120P Horizontal attachment SMD,P=0.5mm,Surface Mount锛孯ight Angle Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
120P PLUG R/A 0,50MM 2R SMT RoHSconf