JAE Electronics IL-12S-S3L-(N)
Rectangular Connector Housing
IHS
Datasheet2 페이지0년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.21%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Connector Housing, EH Series, 9 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 14 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 15 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
JAE ElectronicsIL-9S-S3L-(N)
Compliant Brown Free Hanging 2.4892 mm Lead Free Bulk Crimp Receptacle, Socket
2.54mm Pitch KK® Crimp Terminal Housing, Friction Ramp, 12 Circuits, Use With 4809
설명
Rectangular Connector Housing
Friction Lock,Receptacle 1 12pin Female Socket
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM