Bourns - J.W. Miller PM54-121K
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2320
Obsolete
IHS
Datasheet1 페이지18년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM
Power Inductor 120Uh 480Ma 10% 8Mhz