Littelfuse DSEI60-02A
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 69A, 200V V(RRM), Silicon, TO-247AD
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지23년 전
Newark
Future Electronics
TME
3개월간의 트렌드:
-12.70%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date1998-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
MicrochipAPT60S20BG
Diode Schottky 200V 75A 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 60A, 200V V(RRM), Silicon
60EPU02PBF Series 200 V 60 A Ultrafast Soft Recovery Diode - TO-247AC
MicrochipAPT30S20BG
Diode Schottky 200V 45A 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube
60EPS Series 800 V 60 A Through Hole Input Rectifier Diode - TO-247AC
MicrochipAPT100S20BG
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 120A, 200V V(RRM), Silicon, TO-247
설명
Rectifier Diode Switching 200V 69A 50ns 2-Pin(2+Tab) TO-247AD
1.08V@60A 35ns Independent Type 69A 200V TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS
DSEI Series 200 Vrrm 69 A 0.88 Vf Fast Recovery Epitaxial Diode - TO-247AD
Power Diode Discretes-Fred To-247Ad/ Tube |Littelfuse DSEI60-02A
Rectifier Diode 200V 60A 20ns TO-247
DIODE GEN PURP 200V 69A TO247AD
FRED 200V 69A 150W 35ns TO247AD
1.08V@60A 50Ã×A@200V 35ns Single 69A -40¡Í~+150¡Í@(Tvj) 200V TO-247AD Diodes - Fast Recovery Rectifiers ROHS
IXYS SEMICONDUCTOR DSEI60-02ADIODE, FAST, 69A, TO-247
DIODE STANDARD 200V 69A TO247AD
IXYS , 70A, 200V, , TO-247AD, 2
DIODE, FAST, 69A, TO-247; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 200V; Forward Current If(AV): 69A; Diode Configuration: Single; Forward Voltage VF Max: 880mV; Reverse Recovery Time trr Max: 50ns; Forward Surge Current Ifsm Max