ITW HDBX44SNT
Conn High Density D-Sub SKT 44 POS 2.29mm Crimp RA Thru-Hole 44 Terminal 1 Port
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
FarnellHDBX44SNT01
17h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Newark
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
D Subminiature Connector, 44 Contact(s), Female, 0.09 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Socket