ITT / Cannon KPT02A22-55SX
Bayonet Lock, Female Sockets, Receptacle 55pin Aluminum Alloy 7.5A , , 30.38mm*40.08mm
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet36 페이지12년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-78.81%
관련 부품
ITT / CannonCA3102E28-21SWB
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 37 POS Solder Cup ST Box Mount 37 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E28-21SXB
ITT / CannonCA3102E28-21SYB
설명