ITT / Cannon KPSE02E12-10S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 10 POS Crimp ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지8년 전
Newark
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.03%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2014-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ITT / CannonKPSE02A12-10S
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10S
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT02SE-12-10PW
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
ITT / CannonKPSE00E12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Wall Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPSE07E12-10P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Crimp ST Jam Nut 10 Terminal 1 Port
설명
CIRCULAR CONENCTOR, VG95328 BOX MOUNT, CRIMP SOCKET 10, SZ 20, KPSE SERIES
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 10pin Aluminum Alloy 7.5A , , 33.07mm*26.59mm
CONNECT-CRIMP BOX MT RCPT NON-MIL
26482 - STYLE SERIES I & MIL BAT
26482 SI PLUG 1020 SKT 065020-0006
BOXMOUNTINGRCPT SZ12 10POS SKT