ITT / Cannon KPSE00E22-55SX
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Crimp ST Wall Mount 55 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
ITT / CannonKPSE02E22-55SY
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Crimp ST Box Mount 55 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPSE02E22-55SZ
Conn Circular MIL-DTL-26482 RCP 55 POS 22-55 Size SKT Contact Wall Mount , WITH contacts
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27497T22B55PB
설명
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
CIRCULAR CONENCTOR, VG95328 WALL MOUNT, CRIMP SOCKET 55, SZ 20, KPSE SERIES
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 55pin Aluminum Alloy 7.5A , , 34.5mm*40.1mm