ITT / Cannon DBMA-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+35.13%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2015-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ITT / CannonDBMAM-25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp and Poke Terminal, Socket
ITT / CannonDBMA-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBUE25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, #4-40, Plug
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
설명
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .12, Receptacle
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MT CRIMP
Female Sockets,Receptacle 2 25pin Steel,Tin-Nickel Plated 7.5A
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copp