ITT / Cannon DAA15PK87-F0
ITT Cannon DAA15PK87-F0 DSub Connector Female Unshrouded Solder Cup 15 Pin
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지9년 전
Datasheet6 페이지11년 전
Datasheet301 페이지25년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+34.94%
관련 부품
Rubber shell terminal, Micro-Fit 3.0 crimp terminal, male, 24-20AWG
Connector Accessory, 0.073in Min Cable Dia, 0.073in Max Cable Dia, Contact, Phosphor Bronze
Terminal Male MLX Loose Piece 14GA TO 20GA MOLEX 02-08-2004 REPLACED 31072 TYCO 350705-1
TE Connectivity5499922-1
Conn Ejector Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
TE Connectivity1-794542-6
Conn Housing PL 16 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20 Series, 9 Contacts, DE, Solder Cup
설명
Conn D-Subminiature PIN 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
CONNECTOR, D-SUB, RECTANGULAR, DA, A, 15, PLUG, NONE,
D-SUB PLUG 15 POS L/C 119998-0351
D SUB HOUSING, PLUG, DA, 15POS, CRIMP; No. of Positions:15Positions; Connector Type:D Sub; Connector Shell Size:DA; Product Range:-; Gender:Plug; Connector Body Material:Steel Body; For Use With:D sub Connectors RoHS Compliant: Yes