ITT / Cannon CA3102R24-28SX
Circular Connector, CA, Box Mount Receptacle, 24 Contacts, Solder Socket, Threaded, 24-28
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지7년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+230%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ITT / CannonMS3102R24-28PY
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3102R24-28PW
ITT / CannonMS3102R24-28PX
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
설명
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
24pin Aluminium 22A , 41.32mm*44.45mm
CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP