ITT / Cannon CA3100R24A24SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 12 POS Crimp ST Wall Mount 12 Terminal 1 Port
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지10년 전
Datasheet68 페이지13년 전
Datasheet56 페이지20년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
ITT / CannonCA3102R28-9SZF80
Connector Bayonet Coupling Socket 12 Position Crimp Straight Box Mount 12 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102R28-9PXF80
ITT / CannonCA3102R28-9SXF80
설명
CONN RCPT FMALE 12P SILVER CRIMP
CIRCULAR, SIZE 24, 16WAYS, SKT; Product Range: CA Series, MIL-DTL-5015 Series Equivalent; Circular Connector Shell Style: Wall Mount Receptacle; No. of Contacts: 12Contacts; Circular Contact Type: Crimp Socket; Coupling Style: Threaded; Insert Arrangement: 24A-24; Connector Body Material: Aluminium Alloy Body; Connector Body Plating: Olive Drab Chromate over Cadmium; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Silver; Insert Rotation: N; Service Class: Environmentally Sealed; Approval Category: MIL-C-5015