ITT / Cannon CA3100ER22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Wall Mount 19 Terminal 1 Port
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet68 페이지13년 전
Datasheet56 페이지20년 전
Master Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-62.50%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2024-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
ITT / CannonCA3102E20A48PA232
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3100E22-14P
ITT / CannonCA3102E22-14P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol Industrial97-3102A-28-11P(946)
MIL Series Connector, 22 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol Industrial97-3102A-24-7P(946)
MIL Series Connector, 16 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder Cup ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3102E20A48PX
ITT / CannonMS3100F22-14PW
설명
Circular MIL Spec Connector ER 19C 19#16 PIN PLUG
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Wall Mount Receptacle
Male Pins,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 55.58mm*42.06mm
Pin & Sleeve Plug, 19 Pole, Silver, Screw Terminals Wire Connection Type