ITT / Cannon CA3100E22-19SF80
Female Sockets, Receptacle, Threaded 14pin Aluminum Alloy 22A , , 69.85mm*48.01mm
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet1 페이지10년 전
Datasheet68 페이지13년 전
Datasheet56 페이지20년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.29%
관련 부품
ITT / CannonCA3100E18-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 10 POS Crimp ST Wall Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E18-1SF80
ITT / CannonCA3100E24-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 18 POS Crimp ST Wall Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450W24-20S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450L24-20S
Amphenol AerospaceMS3450W20-27P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Crimp ST Wall Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
설명