Inventronics EUM100S280DT
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 96W, Hybrid
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-100S280DT02Box
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet15 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
+541%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
100 - 277Vac, 96W, 175 - 2800mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable LED Driver Module