Inventronics EUM-240S670DT
100 - 277Vac, 240W, 420 - 6700mA, 18-57V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Future Electronics
Datasheet14 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+375%
설명