Inventronics EUM-240S150DT
100 - 277Vac, 240W, 105 - 1500mA, 80-229V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Future Electronics
Datasheet14 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-41.84%
설명
240W Programmable IP66/IP67 Driver