Inventronics EUM-150S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet17 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
-14.29%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
100 - 277Vac, 150W, 70 - 1050mA, 72-214V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W Programmable LED Driver Module