Inventronics EUM-100S150DT
100 - 277Vac, 100W, 105 - 1500mA, 34-95V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
데이터시트
Future Electronics
Datasheet13 페이지6년 전
Datasheet13 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+392%
설명