Integrated Power Designs NXT-100-1004
12Vdc Power Supply , Open Frame, 2.5"x 4.5" , ITE & Medical Certification
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Peak to Peak Power
Datasheet7 페이지17년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.25%
설명
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5.8(Convection)A/8.3(Forced Air)A 100W