Infineon IAUT150N10S5N035ATMA1
OptiMOS-5 Power Transistor MOSFET N-Channel 100V 150A 8-Pin PG-HSOF-1 T/R
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.14%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
100V, N-Ch, 3.5 mΩ max, Automotive MOSFET, TOLL, OptiMOS™-5, PG-HSOF-8, RoHS
Infineon SCT
Mosfet, Aec-Q101, N-Ch, 100V, Hsof; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:150A; Drain Source Voltage Vds:100V; On Resistance Rds(On):0.003Ohm; Rds(On) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3V; Power Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies IAUT150N10S5N035ATMA1