Infineon DD89N16K-A
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 89A, 1600V V(RRM), Silicon
Obsolete
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Fly-Wing TechnologyDD89N16K-A2,373
9h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지0년 전
공급망
Country of OriginGermany, Hungary
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Power Module,CA-Diode,1600V,89A
DIODE ARRAY MOD 1200V 140A