Infineon CY7C65642-28LTXC
Full Speed/High Speed Tetra Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
IHS
Datasheet40 페이지22년 전
Newark
Upverter
element14 APAC
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.15%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A991
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2011-07-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 5V Tray 28-Pin QFN EP
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Low Speed/Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V Tray 32-Pin QFN EP
Usb Interface, Usb Controller, Usb 2.0, 4 V, 5.5 V, Qfn, 28 Rohs Compliant: Yes
MicrochipUSB2422-I/MJ
Microchip USB2422-I/MJ, USB Controller, USB 2.0, 3 - 3.6 V, 24-Pin SQFN
Texas InstrumentsTUSB2046BIRHBR
4-port USB 2.0 12-Mbps USB full-speed hub 32-VQFN -40 to 85
설명
CY7C65642 Tray 1996 I2C SPI interface controller 3.15V~5.25V 700mum 88.7mA 12Mbps
USB 2.0 Hub Controller 28-Pin QFN EP Tube
HX2VL – Very Low Power USB 2.0 TetraHub Controller
USB Interface IC TetraHub Ctrl USB2.0
Infineon CY7C65642-28LTXC コントローラIC
UNIVERSAL SERIAL BUS CONTROLLER
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD
USB HUB CONTROLLER, 4 PORT, QFN-28; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.6V; Interface Case Style:QFN; No. of Pins:28Pins; Data Rate:-; No. of Ports:4 Port; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C; Product Range:-; RoHS Phthalates Compliant:Yes; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); USB Type:USB Hub Controller