Infineon CY7C65631-56LTXC
CY7C765631 Series Quad Port 3.15 - 3.45 V Serial USB 2.0 Hub Controller - QFN-56
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet28 페이지6년 전
Upverter
element14 APAC
Factory Futures
Augswan
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-74.04%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A991.B.4.B
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2009-04-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
56-Pin Super I/O with LPC Interface | IC CTRLR SUPER I/O LPC 56VQFN
IC INTERFACE SPECIALIZED 56QFN / Controller Interface 56-QFN
Gigabit Ethernet Transceiver, 2.375 V to 2.625 V, 48 Pins, QFN-EP
설명
Full Speed/High Speed 2-Port USB Hub Controller USB 2.0 3.3V Tray 56-Pin QFN EP
USB HUB CONTROLLER, 4 PORT, QFN-56; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.45V; Interface Case Style:QFN; No. of Pins:56Pins; Data Rate:-; No. of Ports:4 Port; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C; Product Range:-; RoHS Phthalates Compliant:Yes; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); USB Type:USB Hub Controller