Infineon CY7C65223-24LTXIT
USB Full-Speed Controller USB2.0 12Mbps 24-Pin QFN T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2020-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
12Mbps USB 2.0 1.71V,2V 1.89V,5.5V QFN-24
桥口桥接器, USB至异步收发器, UART 桥接器, -40 至 85度;
USB TO UART BRIDGE, -40 TO 85DEG C;
INTERFACE BRIDGE, USB TO UART, QFN-24; Bridge Type:USB to UART; Supply Voltage Min:1.71V; Supply Voltage Max:5.5V; IC Case / Package:QFN; No. of Pins:24Pins; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C RoHS Compliant: Yes