Infineon CY7C652148-24LTXI
USB-SPI Bridge Controller USB2.0 12Mbps 24-Pin QFN EP Tray
IHS
Datasheet33 페이지13년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-49.91%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.30
Introduction Date2020-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
USB 2.0 1.71V,2V 1.89V,5.5V 12Mbps QFN-24
USB TO SPI BRIDGE, -40 TO 85DEG C;
桥口桥接器, USB至SPI 桥接器, -40 至 85度;
INTERFACE BRIDGE, USB TO SPI, QFN-24; Bridge Type:USB to SPI; Supply Voltage Min:1.71V; Supply Voltage Max:5.5V; IC Case / Package:QFN; No. of Pins:24Pins; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C RoHS Compliant: Yes