Infineon CY7C65213-32LTXIT
Interface Bridge, USB to UART LP Bridge Controller, 3.15 V to 5.25 V, 32 Pins, QFN
IHS
Datasheet31 페이지6년 전
Augswan
Arrow.cn
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.3
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2014-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CY7C65213 Series 12 Mbps 32 kB Flash USB-UART LP Bridge Controller - QFN-32
Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V/5V T/R 32-Pin QFN EP