Infineon CY7C64225-28PVXC
CY7C64225 Series 12 Mbps USB to UART Bridge Controller - SSOP-28
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet21 페이지14년 전
element14 APAC
Factory Futures
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+37.83%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.3
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2012-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
FlexipanelEXPANDIO-USB-SS
IC I/O EXPANDER USB 12B 20SSOP
Full Speed USB to parallel FIFO Interface USB 1.1/USB 2.0 5V T/R 24-Pin SSOP
MicrochipMCP2210T-I/SS
USB to SPI Protocol Converter with GPIO SPI Interface 5V Automotive 20-Pin SSOP T/R
설명
USB-to-UART 1-CH 64byte FIFO 3.3V/5V 28-Pin SSOP Tube
Tube e3/e4 2005 IT ALSO OPERATES AT 3.3V interface controller 3V~5.25V 1.85mm 27mA 480Mbps
INTERFACE BRIDGE, USB TO UART, SSOP-28; Bridge Type:USB to UART; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:5.25V; IC Case / Package:SSOP; No. of Pins:28Pins; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C RoHS Compliant: Yes