Infineon CY7C1357C-133AXC
CY7C1357C 9 Mb (512 K x 18) 3.3 V 133 MHz Flow-Through SRAM - TQFP-100
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet34 페이지6년 전
element14 APAC
Factory Futures
Arrow Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.a
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2004-07-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-08-15
LTD Date2025-05-15
관련 부품
SRAM Chip Sync Dual 3.3V 9M-bit 512K x 18 6.5ns 100-Pin TQFP Tray