Idec RR3B-UAC12V
Relay Plug-In 3Pdt 10A 12Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RR3B-UAC12V
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet4 페이지20년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.00%
관련 부품
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VAC, SOCKET,11-PIN OCTAL, RR SERIES
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VAC, SOCKET, QC TABS, RR SERIES
Active ROHS3Compliant 3PDT (3Form C) General Purpose Power Relay 25ms -25C~40C 18Ohm 210mA
Electromechanical Relay 12VAC 18Ohm 10A 3PDT (38.73x35.56x55.49)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity / AMP9-1393117-8
Relay, 3 Form C (NO/NC), 12 V (AC), 18 Ω, 10 A, 240 V (AC), monostable, 9-1393117-8
Power Relay 12VAC 16.3Ohm 10A 3PDT(34.5x34.5x52.5)mm Socket General Purpose Relay
설명
silver 12V 10A 3C 3PDT-Convert Plugin,36x36mm Power Relays ROHS
General Purpose Relays Relay Plug-In 3PDT 10A 12VAC
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V