Idec RR2P-UAC12V
Power Relay, General Purpose, DPDT, 10A, Ctrl-v 12VAC, Socket, 8-PIN Octal, Rr Series
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+4.88%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-05-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Relay General Purpose Power; 10A; DPDT; 12V AC Coil
Power Relay 12VAC 10A DPDT(28.6x35.6x55.5)mm Socket
Relay Plug-In Dpdt 10A 12Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RR2P-UAC12V
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 10A 12VAC