Idec HW4L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton, Hw Series, Metal Bzl, Flush, Illum, Led, 1NC, Mom, Blu, 24VDC
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet62 페이지8년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-74.26%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
설명
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Blu, Flush, 24V