Idec HW2L-M1F20QD-Y-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet62 페이지13년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
설명
SWITCH;PB ILL YLW 2NO, 24V AC/24V DC | IDEC Corporation HW2L-M1F20QD-Y-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F20QD-Y-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Yellow 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
P/B 22MM LED MOM SQ FLUSH F/VOLT