Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet62 페이지7년 전
Master Electronics
Lectro Components
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
설명
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Blu, Flush, 24V Dir