Idec HW2L-M1F10Q-W-24V
Switch Push Button N.O. SPST Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet62 페이지13년 전
Lectro Components
설명
P/B 22MM INCAN MOM SQ FLUSH F/VOLT 1NO WHITE