Idec HW1P-1FQ-W-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet62 페이지13년 전
Sager Electronics
3개월간의 트렌드:
-43.93%
설명
PILOT LIGHT, WHT, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH LENS 22mm MOUNTING