Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet62 페이지8년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
+1300%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
설명
IDEC Corporation HW1L-M2F01QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, LED, 1NC, Mom, Red, 24VDC
Switch Push Button N.C. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V