Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switch, 4PST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet62 페이지13년 전
Sager Electronics
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
22Mm Pushbutton Blue Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Blue 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal